Коледен турнир по Бадминтон

Седмицата преди Коледа няма да е същата без традиционния, вече, Коледен турнир по Бадминтон! ????????
Участие взеха 37 ученици от 1 до 4 клас от 159 ОУ и 162 ОбУ - кв. Ботунец. Бяха разиграни над 70 гейма, имаше щастие, сълзи, имаше силно оспорвани срещи и изненадващи обрати! Емоциите взеха връх и в последните мачове, които до последно не можеха да бъдат предвидени!
????На първо място при момичетата е Цвети Цанова от 3а клас след силно оспорвана среща с Теди Николова от 2 клас, която се класира на 2 място. Третото място си поделят Божидара Даскалова и Ванеса Недкова от 2 клас.
????При момчетата победител стана Иван Дончев от 3а клас, на второ място се класира Алек Спасов от 4 клас, а бронза си поделят второкласниците Влади Николов и Никола Младенов!
????Бихме искали да поздравим колегата г-жа Маргарита Люцканова, учител по Физическо възпитание и спорт в 162 ОбУ, която се включва винаги с удоволствие в турнирите със своите ученици!
????Поздравления към всички участници в турнира за огромното желание и спортен хъс, които проявиха! Медалите са три, но опитът, който остава след състезанията е най - ценната награда!
????Адмирации и към нашите съдии, които стоически издържаха до края на турнира и отсъждаха отговорно във всеки мач - Марти Балтов, Деян Манолов, Александра Евгениева, Александра Пламенова, Теди Даскалова и Ния Славова!
????А зад всичко това застава г-н Милен Минков!
С неуморния си устрем в организацията и провеждането на състезания и турнири, той подари една огромна емоция на децата!